Rezerwacja online

Przyjazd:
Wyjazd:
Sprawdź dostępność

Bistro Sztuczka

Sztuczka Bistro

Zachwyć się smakiem.

Sztuczka Bistro to zachwycająca wnętrzem i wyśmienitą kuchnią restauracja w samym sercu Sopotu. Położona w małej uliczce tuż przy głównej arterii miasta - słynnym Monciaku, pozwala na o wyrwanie się z tłumu i odprężenie, by móc w pełni cieszyć się posiłkiem lub koktajlem z przyjaciółmi. Sztuczka Bistro to kolejny autorski projekt renomowanego szefa Rafała Wałęsy, twórcy słynnej gdyńskiej Sztuczki. Bistro odchodzi od konceptu fine dining znanego z Gdyni, ale jakość i oryginalność przygotowywanych dań pozostaje na najwyższym poziomie.

W karcie znajdą Państwo bogaty wybór dań mięsnych, ryb (w tym „rybę dnia”), ciepłych i zimnych przystawek oraz deserów.

Zarówno Sztuczka Gdynia jak i Sztuczka Bistro mogą pochwalić się imponującą kartą win przygotowaną przez doświadczonego sommeliera Łukasza Chwojnickiego, a obsługa z przyjemnością pomoże z tej karty wybrać. Wieczorami (od 17.00) zapraszamy do spróbowania jednego z doskonałych autorskich koktajli przygotowywanych przy naszym barze. W sezonie letnim zapraszamy na śniadania serwowane od 9.00 do 11.30

Sztuczka Bistro
ul. Generała Józefa Bema 6
81-753 Sopot

biuro@sztuczkabistro.com

tel. +48 58 354 58 66

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij